Nasıl Çalışır


TekBiTekim Sistemi’ne üye olmak için başvuru formunu doldurup 1. Aşama Başvuru Ücretini (KDV dahil 360 TL) yatıranlar, TekBiTekim Sistemi tarafından oluşturulan havuza dahil olur.

Sisteme dahil olan her birey için, doğum tarihi ve kişisel özellikleriyle kendisini ifade eden sayılardan meydana gelen bir matriks oluşturulur. TekBiTekim Sistemi’nin özel programı Uyum Matematiği aracılığı ile üyeye ait bu matriks kullanılarak, havuzda kayıtlı bulunan tüm potansiyel adaylar ile % 100 uygunluk taramasına tabi tutulur. Sisteme her yeni girişin ardından bu tarama düzenli olarak tekrarlanır.

Program tarafından matematiksel olarak % 100 uygunluk gösteren aday belirlendiğinde – program % 90 uyumu dahi kabul etmemektedir - eşleşmedeki sosyal endikasyonlara bakılır. Bu kriterler de olumlu çıktığında her iki tarafa da telefonla – karşı cinsin kimliği verilmeksizin –diğer kişinin genel özellikleri aktarılır.

İki adayın da onay vermesinin ardından, buluşma organizasyonu için TekBiTekim Sistemi’ne, 2. Aşama – Tanışma Organizasyonu Ücreti ( KDV dahil 450 TL) yatırılır.

Buluşma, her iki adaya da uygun tarih ve şehirde ( Ankara- İstanbul- İzmir) TekBiTekim Sistemi tarafından planlanır. Şık bir cafe-restoranda, misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmış, ancak çevrenin dikkatini çekmeyen bir masada, adaylara önceden yollanmış olan menü dahilinde gerçekleştirilir. Misafirlerimiz bu buluşma ve hizmetler için gidilen mekana bir ücret ödemezler.

Müstakbel çiftimizin buluşmasının olumlu geçmesi halinde, her birine telefon ile Dr. Sibel Arda tarafından 10’ar dakikalık, rakamlara göre karşı cinsin kişilik özellikleri ve bu ilişkinin sinerjisine ait dikkat etmeleri gereken ipuçlarını içeren danışmanlık hizmeti sunulur.

Buluşma sonrası üyelerimiz, eşleştikleri adaylardan memnun olmamaları halinde, yeni bir ücret ödemeden TekBiTekim Sistemi havuzuna geri alınırlar.

Adayların evlilik kararı alması halinde, çiftin talebi doğrultusunda TekBiTekim Sistemi, matematiksel olarak en uygun düğün tarihini hesaplar. Ayrıca yine TekBiTekim Sistemi tarafından çiftimize özel bir düğün hediyesi verilir.

TekBiTekim Sistemi’nde kişilerin kimlik bilgileri kesinlikle saklı kalmaktadır. TekBiTekim Sistemi, kayıtlı her üyenin isim ve her türlü bilgisini saklamakla yükümlüdür. Adaylar birbirlerini ilk kez buluşma organizasyonu esnasında görmektedirler.

360 TL + 450 TL ( 2 aşamada ödene toplam 810 TL) karşılığında alınan hizmetler;

  • Size her yönüyle tam olarak uyan doğru eşin tespiti
  • Şık bir restoranda yemek
  • İlişki danışmanlığı
  • Uygun düğün tarihinin hesaplanması
  • Özel bir düğün hediyesinin takdim edilmesidir.

1- Önbilgilendirmeyi okuyunuz ve Başvuru Formunu eksiksiz doldurunuz.

2- Sisteme giriş ödemesini
gerçekleştiriniz.

3- Sistem uygun eşi bulduğunda
sizi bilgilendirecek.