Danışan Yorumları

Merhaba Sibel Hanım,

Öncelikle benimle iletişime geçtiğiniz için çok teşekkür ederim. Bir kadın girişimci olarak bu denli güzel bi çalışma yürütmeniz beni ayrıca gururlandırdı. Başarılı bir program olup daha çok reklamla daha fazla insana ulaşacağınız ve çalışmalarınızın olumlu sonuçlanacağıyla ilgili hiç bir şüphem yok.

Sizinle paylaşmak istediğim konu ise Oylum Talu'nun programına katılmışsınız, babam izleyip anneme söylemiş sonra da bana sizden bahsetti. Benden önce onlar ikna oldu. Ne kadar güzel birşey anlatabiliyor muyum?

Umarım en kısa zamanda doğru insanı sizin vasıtanızla bulurum.

D.G.

Öncelikle her şeyin Allahtan geldiğine inanan biri olarak yazıyorum. Günü gelmeden evvel bu kadar isabetli öngörüler, hayatın aslında ilahi bir matematiğe dayandığını gösteriyor olmalı. Sibel hanımı takdir ediyor ve çoğu konuda kendisine danışan biri olarak teşekkür ediyorum. İnsana huzur veren ses tonuna, bilgi birikimine ve samimiyetine karşılık bu notu düşmeyi bir borç bilirim. Sevgilerimle

N.Z.

Hayat Arkadaşını Bulmak
Ben 37 yaşında ve bu güne kadar aradığı ilişkiyi bir türlü bulamayan bir erkek olarak bu sistemi ilk duyduğumda çok da önemsememiştim doğrusu. Ancak zamanla fikrim değişti ve başvurmaya karar verdim. Sonrası zaten kendiliğinden geldi. İyi ki başvurmuşum. Hayatımın kadınını buldum. Teşekkürler Tekbitekim.

K.S.

Tekbitekim ile tanıştım ve hayatım değişti. İlk başlarda böyle bir şey olabileceğine inanmamıştım doğrusu, ancak gerçek aşkı ve sevgiyi bulmamı sağladığınız, hayatıma anlam kattığınız için çok teşekkür ediyorum Sibel hanım. Sevgiler.

Ö.S.

Hayat Arkadaşını Bulmak, Ben 37 yaşında ve bu güne kadar aradığı ilişkiyi bir türlü bulamayan bir erkek olarak bu sistemi ilk duyduğumda çok da önemsememiştim doğrusu. Ancak zamanla fikrim değişti ve başvurmaya karar verdim. Sonrası zaten kendiliğinden geldi. İyi ki başvurmuşum. Hayatımın kadınını buldum. Teşekkürler Tekbitekim.

K.S.

Masada birbirimizle tanıştığımızdan daha 10 dakika sonra, hayatımda sanki yıllardır var olan çok sevdiğim biriyle sohbet ediyormuş kadar rahattım. O da öyle. Her konuda birbirimizi tam olarak anladığımızı fark ettik. Bu kadarını inanın hayal bile edemezdim. İyi ki girmişim bu sisteme.

O.E.

Merhaba Sibel hanım. Öncelikle iyi ki hayatıma girmişsiniz, iyi ki kader bir noktada sizi tanımama fırsat vermiş.Yıllardır neden diye sorgulayıp cevap aradığım sorularıma cevap oldunuz. İlişkimle ilgili yaptığınız tek bir tespit, temel taşımız oldu. Mutluyum. Artık hangi davranış neyi ifade ediyor, altındaki amaç ne önyargısız yaklaşabiliyorum. Derler ya su akar yolunu bulur. Siz benim suyuma yön verdiniz. İnşallah varmak istediğim noktaya daha kolay ulaşacağım. Desteğinizi hissetmek çok güzel ve özeldi. İyi ki varsınız. Daha fazla insanın hayatına dokunmanız dileğimle.

Ş.İ.

1973 İstanbul doğumluyum. Sosyal çevrem uyumsuz ve doğal olarak mutsuz evliliklerle dolu. Bu nedenle evliliklere hiç pozitif bakamadım. Ya da kısmet olmadı da diyebiliriz. Tekbitekim’in kişisel uyum hesaplamaları doğrultusunda bir adayla tanıştım. Son derece nezih bir mekanda, harika bir menünün eşlik ettiği bir masada, uzun zamandır yapamadığım derin bir sohbete başladım. Tekbitekim’in nasıl bir matematiksel formülü varsa, bu buluşmanın doğruluğunu sohbet boyunca hissettim ve yaşadım. Her şeyden önce, tamamen kendim olduğumu, denesem de rol yapamadığımı, önyargılarıma teslim olmadığımı fark ettim. Hoşlandığımı zannettiğim şeylerin değil gerçekten beni tamamladığını düşündüğüm detayları keşfettim. Aklımın ve kalbimin ilk kez bir konuda bu kadar hemfikir olduğunu gördüm. Bence, Tekbitekim, mutlu ve uzun ömürlü ilişkiler çağını başlatmış. Daha sağlıklı bir toplumun çekirdeği, Tekbitekim’in formülünde saklı.

E.S.

Sibel Hanım, çok çok teşekkür ediyorum. Evliliğim sizin sayesinde oldu. Çoooook mutluyum. Siz bir tanesiniz. Tüm desteğiniz ve sevginiz için tekrar tekrar teşekkürler. Beni ne kadar mutlu ettiğinizi anlatamam. Hayatımın en güzel kararını sizin verdiğiniz güçle yaptım. Sizi çok seviyorum.

M.R.

Sibel Hanım, çok çok teşekkür ediyorum. Evliliğim sizin sayesinde oldu. Çoooook mutluyum. Siz bir tanesiniz. Tüm desteğiniz ve sevginiz için tekrar tekrar teşekkürler. Beni ne kadar mutlu ettiğinizi anlatamam. Hayatımın en güzel kararını sizin verdiğiniz güçle yaptım. Sizi çok seviyorum.

Ö.S.

Peri kızları hikayelerde olur sadece zannederdim. Gerçek hayatın bir masala benzemesi mümkün değildi. Ama Tekbitekim Sistemi sayesinde tanıştığım erkek ile kendimi bir ‘Peri kızı’ gibi hissediyorum. Bir sinerjiden bu denli mutluluk çıkar mıymış? Evet çıktı ve ben şu anda hayatımı bir masal tadında yaşıyorum.

Ş.Y.

Tekbitekim Sistemi aracılığı ile bir araya geldiğim özel kadını, görmediğim anlarda fotoğrafına bakıp bakıp "Peri kızım benim" diyorum ve bir anda yüzüm aydınlanıyor. Şimdiye kadar yakalayamadığım mutluluğu, sevgiyi ve huzuru bana tattıran bu güzel insanın başını göğsüme yasladığım zaman hissettiklerimi kelimelerle açıklayabilmem çok zor.

G.Y.